20 exemples de marques i institucions que utilitzen wordpress |

Blog

Home»Disseny web»20 exemples de marques i institucions que utilitzen wordpress

20 exemples de marques i institucions que utilitzen wordpress

Katy Perry: www.katyperry.com

Cantant i compositora dels EEUU.

Tech Crunch: https://techcrunch.com/

Blog que parla sobre iniciatives empresarials, productes i llocs web.

Canadian Olympic Team Official Website: http://olympic.ca/

Pàgina web oficial de l’equip olímpic de Canada. Hi podeu trobar informació sobre els esportistes, notícies…

BBC America: http://www.bbcamerica.com/

La ràdio, televisió i internet pública del Regne Unit, la British Broadcasting Corporation (BBC).

The Rolling Stones: http://www.rollingstones.com/

Bauer Types: http://bauertypes.com/

És una empresa dedicada a la creació, distribució i implantació de tipografies digitals.

Centre d’estudis politècnics: http://www.cepnet.net/

És un centre privat i concertat per la Generalitat de Catalunya on imparteixen estudis de Cicles Formatius de Grau Mitjà i Superior, Programes de Formació i Inserció i Formació Ocupacional.

CNN Español: http://cnnespanol.cnn.com/

És un canal de televisió de notícies que esta dirigit a Llatinoamèrica-Carib i al públic parlant espanyol dels Estats Units. És la versió hispanoparlant de la CNN.

Mercedes Benz: https://www.mercedes-benz.com/en/

Minoria Absoluta: http://www.minoriaabsoluta.com/

És una productora catalana independent, creadors dels programes Polònia, tot un referent de l’humor polític del nostre país, i Crackòvia, dedicat a l’àmbit esportiu.

Turisme Finlàndia: http://www.visitfinland.com/es/

És la pàgina web oficial del Govern de Finlàndia per promocionar el turisme del país.

Marquès de Cacères: http://www.marquesdecaceres.com/

Marquès de Càceres és un celler que elabora vins de la Denominació d’Origen Rioja. La marca està present en més de 100 països destinant aproximadament el 50% de la seva producció a l’exportació.

Cosentino: https://www.cosentino.com/es/

El grup Cosentino és una companyia espanyola i de propietat familiar, que produeix i distribueix superfícies d’alt valor per al món de l’arquitectura i el disseny.

Yorokubu: http://www.yorokobu.es/

Yorokobu és una revista mensual que parla de la innovació, la inspiració, les tendències, d’emprenedors, les coses positives que passen al món i de la creativitat.

Unicef Bèlgica: https://www.unicef.be/nl

Unicef és un programa de l’Organització de les Nacions Unides (ONU) que proveeix ajuda humanitària i de desenvolupament a nens i mares en països en desenvolupament.

El blog de CaixaBank: https://blog.caixabank.es/

Ferrovial: http://www.ferrovial.com/es/

Ferrovial és una de les principals operadores d’infraestructures i gestors de serveis a les ciutats.

Mobile World Capital Barcelona: http://mobileworldcapital.com/

Mobile World Capital Barcelona (MWCB) és una iniciativa destinada a convertir Barcelona en un referent del mòbil.

Florette: http://www.florette.es/

 

 

 

Written by

Dissenyadora gràfica, Dissenyadora web, Marquèting digital i Fotògrafa

Deixa un comentari

*